همه چیز درباره ی خرید ویلا در ببک استانبول

خرید ویلا در ببک استانبول-artemisturkey.com

قیمت اجاره خانه در ببک استانبول


افراد ثروتمندی که برای بازه زمانی کوتاه به استانبول سفر می کنند و به دنبال دریافت اقامت نیز هستند، اجاره خانه یا خرید ویلا در ببک استانبول می تواند گزینه مناسبی برایشان باشد. با اجاره خانه در این منطقه مانند سایر مناطق استانبول اقامت یکساله و قابل تمدید ارائه شده و به ارزش ملک و قیمت اجاره بستگی ندارد.

قیمت اجاره خانه در ببک استانبول با توجه به متراژ، امکانات، سن و عمر بنا و همچنین موقعیت فیزیکی و جغرافیایی و میزان فاصله آنها از ساحل بستگی دارد. خانه ها و آپارتمان هایی که به ساحل نزدیک تر هستند، قیمت اجاره بیشتری دارند.  به دلیل تنوع زیاد در امکانات و تفاوت هایی که در متراژ و سایر ویژگی های خانه های ویلایی ببک وجود دارد، به همین دلیل نرخ اجاره در آن نیز متفاوت است. 

خرید ویلا در ببک استانبول-artemisturkey.com

به عنوان مثال برای خرید یا اجاره ویلا و خانه لوکس در ببک استانبول قیمت ها در ماه ۵۰ هزار لیر به بالا است.

خرید ویلا در ببک استانبول-artemisturkey.com

چرا خرید خانه در ببک استانبول؟

سلیقه و خواسته افراد در انتخاب محله برای خرید خانه و ویلا متفاوت است و شرایط استانبول به گونه ایست که متناسب با خواسته همه گزینه های پیشنهادی متعددی دارد. اگر لوکس بودن منطقه و سطح امکانات اجتماعی و رفاهی برایتان اهمیت زیادی دارد، خرید خانه ویلایی در ببک استانبول یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

با خرید ویلا در منطقه ببک می توانید به چند مزیت مهم دست پیدا کنید که عبارتند از:

 • ببک از مناطق رو به رشد ترکیه بوده و به همین دلیل قیمت ملک و خانه در آن با افزایش زیادی مواجه است. لذا می توان خرید آپارتمان و خرید ویلا در این محله را نوعی سرمایه گذاری مطمئن در نظر گرفت.
 • با توجه به اینکه خانه و ویلا در این منطقه بسیار گران بوده و ارزش آنها بیش از ۲۵۰ هزار دلار است، به همین دلیل از این طریق می توان اقامت دائم و شهروندی ترکیه را نیز دریافت کرد.
 • ببک رو به تنگه بسفر واقع شده و به همین دلیل خانه و ویلاهای آن چشم انداز فوق العاده زیبایی دارند.
 • افرادی که در این منطقه زندگی می کنند، اغلب بازیگران، خوانندگان و افراد مهم و ثروتمندان استانبول بوده و به همین دلیل منطقه ای بسیار امن به شمار می رود.
 • دسترسی محله ببک استانبول به سیستم حمل و نقل عمومی بسیار مناسب است و به راحتی می توان از مترو و اتوبوس و تاکسی و غیره استفاده نمود.


برای خواندن مطالب درمورد خرید ویلا در استانبول ترکیه میتوانید:

خرید ویلا در ببک استانبول-artemisturkey.com
 • خرید خانه ویلایی در ببک استانبول برای افرادی مناسب است که قصد دارند در یکی از بهترین و معتبرترین دانشگاه های ترکیه تحصیل کنند. دانشگاه بغازیچی در محله ببک استانبول واقع شده و دارای رنگ جهانی بالایی بوده و پس از مقطع کارشناسی دانشجویان آن می توانند براحتی از ام آی تی و سایر دانشگاه های معتبر دنیا پذیرش دریافت کنند.

قیمت آپارتمان در ببک استانبول

برای خرید آپارتمان در ببک استانبول نیز مانند ویلا و خانه های ویلایی گزینه های متعددی پیش رو دارید. آپارتمان های این منطقه دارای متراژ زیادی بوده و همگی با لوکس ترین تجهیزات روز دنیا مجهز شده و چشم انداز فوق العاده زیبایی دارند. قیمت آپارتمان در ببک استانبول به چند عامل مهم بستگی دارد که اصلی ترین آنها، متراژ است. هر چه متراژ آپارتمان مورد نظر بیشتر باشد، قیمت نهایی ملک نیز افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه براین، نوساز بودن ملک نیز می تواند تاثیر زیادی در قیمت ها داشته باشد. همان طور که اشاره شد، ببک رو به تنگه بسفر می باشد و به همین دلیل خط ساحلی منحصر به فردی دارد. 

خانه ها و ویلاهایی که در فاصله کمی با ساحل قرار گرفته اند قیمت بیشتری دارند و در اغلب مواقع لوکس تر هستند. در حالت کلی می توان گفت، قیمت خانه ویلایی و آپارتمان در ببک استانبول نسبت به سایر مناطق گران تر است. برای سرمایه گذاری از این طریق حداقل ۱۵ هزار لیر برای هر متر آپارتمان یا ویلا در ببک استانبول باید مد نظر داشته باشید. خانه های بسیار لوکس و مجهز که از موقعیت بهتری برخوردار هستند، تا ۵۰ هزار لیر در هر متر ارزش دارند.

خرید ویلا در ببک استانبول-artemisturkey.com

منطقه ببک استانبول کجاست؟

استانبول به دو منطقه اورپایی و آسیایی تقسیم بندی میشود و ببک در بخش اروپایی آن واقع شده است. از مهم ترین ویژگی های این منطقه می توان به قرار گرفتن آن در کنار تنگه بسفر اشاره نمود و به همین دلیل خط ساحلی فوق العاده زیبایی داشته و آب و هوای آن بهتر از سایر مناطق این شهر به شمار می رود. ببک در گذشته یکی از خوش آب و هواترین مناطق روستایی بوده و شغل اصلی مردم آن ماهیگیری بوده است. حاکمان و بزرگان عثمانی این منطقه را برای زندگی انتخاب نموده و به مرور خانه های ویلایی و عمارت های بسیار زیبا با معماری های مختلف بنا شده است.

خرید ویلا در ببک استانبول-artemisturkey.com

در حال حاضر ببک استانبول محله ای در بشیکتاش محسوب میشود و مراکز خرید لوکس، رستوران و کافه های بسیار رویایی و جذاب و ویلاهای لوکس و مجهز را در خود جای داده است. این منطقه از سال ۱۹۰۰ با استقبال ثروتمندان مواجه شده و در بازه زمانی بسیار کوتاه با رشد چشمگیری روبرو شد. در حال حاضر گران ترین خانه و آپارتمان های استانبول را در این منطقه می توانید جستجو و خریداری کنید.  


برای خواندن مطالب درمورد اقامت ترکیه میتوانید:

نحوه خرید خانه ویلایی در ببک استانبول

هر اندازه تنوع در خانه و آپارتمان های یک منطقه بالاتر باشد، به همان نسبت نیز انتخاب کمی سخت میشود. مخصوصا در ببک که تمام گزینه های پیشنهادی لوکس و ارزشمند هستند! برای خرید ویلا در ببک استانبول لازم است ابتدا گزینه های مختلف را در سایت های معتبر بررسی و با هم مقایسه کنید. توجه داشته باشید، برای جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری و سو استفاده افراد سودجو، بهتر است تمام اقدامات توسط مراکز معتبر و قانونی انجام شود. سایت های معتبر و قانونی ملک و آپارتمان و ویلای متنوع را به همراه مشخصات ارائه می دهند. موارد مختلف را مشاهده و بررسی و پس از مشاوره با وکلای قانونی بهتر است به صورت حضوری از ملک مورد نظر بازدید نمایید.

پس از مشاهده ملک و دریافت استعلام های لازم از سازمان های مربوطه، روند خرید باید به صورت قانونی طی شود. مراحل خرید خانه ویلایی در ببک استانبول به صورت کاملا قانونی شامل موارد زیر می باشد:

 • دریافت استعلام و اطمینان از اینکه سه مالک قبلی حتما ترک باشند، در غیر این صورت نمی توانید با خرید این خانه و ویلا اقامت ترکیه دریافت کنید.
 • قیمت گذاری ملک توسط کارشناس شهرداری
 • پرداخت یک سوم از مبلغ و قیمت تایید شده توسط شهرداری به مالک (واریز به حساب)
 • تنظیم سند و ارائه مدارک مورد نیاز به دفاتر اسناد رسمی
 • پرداخت مابقی هزینه خرید خانه به حساب مالک قبلی پس از انتقال سند
 • پرداخت هزینه های جانبی از قبیل پول خاک ترکیه، مالیات و غیره
 • ارائه مدارک مورد نیاز به اداره مهاجرت برای دریافت اقامت در صورت نیاز

خرید ویلا در ببک استانبول-artemisturkey.com

نکات مهم در خرید ویلا در منطقه ببک استانبول

با توجه به اینکه ببک در سطح بالایی از نظر فرهنگ و رفاه اجتماعی قرار دارد، به همین دلیل مورد توجه اتباع خارجی و ایرانیان ثروتمند واقع شده است. قبل از انتخاب و خرید هرگونه ملک یا اجاره خانه در آن لازم است به موارد زیر توجه شود:

 • با اجاره خانه امکان دریافت اقامت دائم و شهروندی وجود ندارد و تنها اقامت یکساله و قابل تمدید بدون محدودیت وجود دارد.
 • تنها در شرایطی می توان با خرید این قبیل خانه ها شهروندی دریافت کرد که سه مالک قبل تابعیت ترک داشته باشند.
 • به دلیل سو استفاده های بسیار زیادی که در خرید و فروش ملک در ببک و سایر مناطق استانبول وجود دارد، تمام مراحل کار بهتر است کاملا قانونی و زیر نظر وکیل و مشاورین حرفه ای و با تجربه در این حوزه انجام شود.
 • ویلا و آپارتمان و خانه هایی که در اسنیورت واقع شده اند، به افرادی که به تازگی در ترکیه اقامت دارند فروخته نمیشود. قبل از انتخاب هر خانه و ویلا در ببک ابتدا بررسی کنید که آیا در اسنیورت قرار دارد یا خیر؟
 • اگر قصد اجاره خانه و ویلا در ببک دارید، لازم است بدانید که برخی از مالکان ۶ تا ۱۲ ماه هزینه اجاره را در زمان عقد قرارداد دریافت می کنند.
سوالات متداول همه چیز درباره ی خرید ویلا در ببک استانبول

افراد ثروتمندی که برای بازه زمانی کوتاه به استانبول سفر می کنند و به دنبال دریافت اقامت نیز هستند، اجاره خانه در ببک می تواند گزینه مناسبی برایشان باشد. با اجاره خانه در این منظقه مانند سایر مناطق استانبول اقامت یکساله و قابل تمدید ارائه شده و به ارزش ملک و قیمت اجاره بستگی ندارد.

سلیقه و خواسته افراد در انتخاب محله برای خرید خانه و ویلا متفاوت است و شرایط استانبول به گونه ایست که متناسب با خواسته همه گزینه های پیشنهادی متعددی دارد. اگر لوکس بودن منطقه و سطح امکانات اجتماعی و رفاهی برایتان اهمیت زیادی دارد، خرید خانه ویلایی در ببک استانبول یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.

استانبول به دو منطقه اورپایی و آسیایی تقسیم بندی میشود و ببک در بخش اروپایی آن واقع شده است. از مهم ترین ویژگی های این منطقه می توان به قرار گرفتن آن در کنار تنگه بسفر اشاره نمود و به همین دلیل خط ساحلی فوق العاده زیبایی داشته و آب و هوای آن بهتر از سایر مناطق این شهر به شمار می رود.

پیوستن به گفتگو

15 − 10 =

مقایسه املاک

مقایسه