خرید ویلا در استانبول ترکیه

خرید ویلا در استانبول ترکیه-artemisturkey.com

قیمت خرید ویلا در استانبول با پول ایران


مانند سایر نقاط دنیا، قیمت خرید ویلا در استانبول ترکیه ثابت نیست و بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین میشود. از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت ویلا در استانبول با پول ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مهم ترین مساله نوسانات نرخ ارز و افزایش و کاهش ارزش پول ایران می باشد. به همین دلیل نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که قیمت خانه های ویلایی استانبول به پول ایران چقدر می باشند؟ مخصوصا در سالها اخیر لیر نیز با نوسان زیادی مواجه شده و به همین دلیل باید قیمت ها به روز محاسبه کنید.
 • متراژ خانه های ویلایی با هم تفاوت دارد و چون مساحت اصلی ترین فاکتور در قیمت گذاری ملک است، لذا هر چه ویلا بزرگتر باشد، ارزش آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
 • منطقه ای که ویلا در آن قرار گرفته است ارتباط مستقیم با قیمت آن دارد. هر چه ویلاها فاصله کمتری با ساحل داشته باشند، به همان اندازه ارزش و قیمت آنها کاهش پیدا می کند. این مساله برای فاصله ویلا از جنگل نیز وجود دارد و کم و زیاد شدن فاصله آنها و چشم اندازی که به مناطق سرسبز دارند نیز می تواند به شدت بر قیمت ها تاثیرگذار باشد.
خرید ویلا در استانبول ترکیه-artemisturkey.com
 • از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت خانه های ویلایی در استانبول به پول ایران، نوساز یا دست دوم بودن ملک است. ویلاهای نوساز همیشه قیمت بیشتری دارند. البته باید به این موضوع مهم نیز توجه داشته باشید که بسیاری از ویلاهای نوساز استانبول ترکیه بدون طراحی داخلی به فروش می رسند و به همین دلیل ممکن است قیمتشان از ویلاهای دست دوم و قدیمی ارزان تر باشد.
 • اینکه برخی از گزینه ها برای خرید ویلا مبله در استانبول ارائه میشود نیز می تواند ملاک دیگری بر تفاوت در قیمت های آنها به شمار رود. ویلاهایی که دارای وسایل زندگی بوده و کاملا مبله ارائه میشوند، قیمت گران تری دارند که کاملا طبیعی است.
 • با توجه به مواردی که به آن اشاره شد، نرخ و قیمت مشخصی برای خانه ویلایی در استانبول با پول ایران نمی توان ارائه داد. بهترین گزینه این است که ملک مورد نظر با قیمت روز لیر ارائه شود.

خرید ویلا در استانبول ترکیه-artemisturkey.com

خرید ویلا دست دوم در استانبول

خرید ویلا دست دوم در استانبول از دیگر گزینه هایی می باشد که اغلب افراد به دنبال آن هستند. این قبیل ویلاها برخی دارای قدمت زیادی بوده و به همین دلیل از نظر امکانات و شرایط در سطح پایین تری قرار گرفته و قیمت آنها نیز ارزان تر است. این خانه های ویلایی بیشتر به این خاطر مورد توجه قرار میگیرند که طراحی داخلی آنها از قبل انجام شده و نیاز به پرداخت هزینه های جانبی پس از خرید نخواهد بود. البته به این موضوع نیز توجه داشته باشید که بسیاری از افراد ثروتمند ترجیح می دهند در محیطی مطابق میل خودشان زندگی کنند. به همین دلیل پس از خرید ویلا دست دوم در استانبول فضای داخلی آنها را تخریب و مجدد بازسازی می کنند.

خرید ویلا در استانبول ترکیه-artemisturkey.com

اگر قصد خرید خانه های ویلایی دست دوم استانبول ترکیه را دارید، لازم است بدانید که اگر ملک مورد نظر مربوط به یک پروژه ساختمان سازی انبوه باشد، امکان تخریب نمای بیرونی آنها وجود ندارد. لذا پیشنهاد می کنیم قبل از خرید این قبیل ویلاها اطلاعات کامل برای بازسازی و تخریب نما و غیره را بدست آورید. علاوه براین، برای دریافت اقامت از طریق خرید خانه و ملک و ویلا، باید مالک قبلی حتما شهروند ترک باشد و این مساله برای ویلاهای دست دوم ممکن است کمی چالش برانگیز باشد.

اجاره ویلا در استانبول

بسیار از افراد ثروتمند که قصد اقامت موقت در استانبول را دارند، به جای خرید به اجاره ویلا فکر می کنند. همان طور که قیمت خانه و آپارتمان ارزان تر از ویلا است، در مبلغ اجاره نیز به همین صورت است. با اجاره ویلا در استانبول حداقل دو برابر قیمت اجاره یک آپارتمان لوکس را باید پرداخت کنید. همچنین لازم به ذکر است، برخی از مالکان ویلاها اجاره بها کل سال یا چند ماه را ابتدای قرارداد دریافت می کنند.


برای خواندن مطالب درمورد خرید ویلا در ببک استانبول میتوانید:

خرید خانه دوبلکس در استانبول

اگر از آن دسته افرادی هستید که بزرگ بودن محل سکونت برایتان اهمیت زیادی دارد، خرید خانه دوبلکس استانبول از گزینه های مناسب برایتان خواهد بود. این خانه ها در اغلب مواقع بسیار لوکس بوده و حداقل ۳ اتاق خواب و سالن پذیرایی و آشپزخانه های بزرگ و شیک دارند. در برخی از مناطق ساحلی مانند اوجیلار می توانید خانه های دوبلکس با تراس بزرگ و رو به دریا را خریداری کنید.

یکی از مزایای خرید خانه های دوبلکس در استانبول این است که می توانید آنها را به دو واحد مجزا تبدیل کنید. چون اغلب آنها دارای دو آشپزخانه و سرویس بهداشتی و اتاق خواب های جدا در هر دو طبقه هستند.

مشاوره خرید ویلا در استانبول

خرید ویلا در استانبول ترکیه-artemisturkey.com

به دلیل مشکلات بسیار زیادی که در خرید ویلا و سرمایه گذاری از این طریق برای مهاجران ایرانی در استانبول بوجود آمده است، بهتر است تمام مراحل کار زیر نظر وکیل بین المللی و مشاور انجام شود. گروه مشاوره آرتمیس با بهره مندی از وکلای بین المللی و کارشناسان و مشاوران با تجربه، آماده ارائه جلسات تلفنی و حضوری مشاوره جهت هرگونه سرمایه گذاری و خرید ملک و ویلا در استانبول و سایر شهرهای ترکیه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های پایین صفحه تماس بگیرید.

نکات مهم در خرید خانه ویلایی استانبول

تفاوتی ندارد که قصد دریافت اقامت با خرید ویلا داشته باشید یا خیر، در هر صورت لازم است به موارد زیر قبل از هرگونه سرمایه گذاری دقت کنید:

 • تمام ملک و خانه های ویلایی که در استانبول خریداری میشوند، تنها در شرایطی امکان دریافت اقامت دائم را فراهم می کنند که تا ۳ سال غیر قابل فروش باشند. به محض فروش ویلا اقامت نیز باطل خواهد شد.
 • بر اساس قوانین دولت ترکیه، سه مالک قبلی ویلا باید شهروند ترک باشند تا شخص خریدار بتواند از این طریق تابعیت و شهروندی دریافت کند.
 • ارزش و قیمت ویلا حداقل ۲۵۰ هزار دلار باید باشد که البته تمام ویلاهای این شهر بیش از ۶۰۰ هزار دلار ارزش دارند.
 • مالک می تواند برای همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال خود از این طریق شهروندی ترکیه را درخواست کند.

قبل از هرگونه خرید ویلا ابتدا باید استعلام بگیرید که ملک در منطقه امنیتی و تاریخی واقع شده است یا خیر؟ چون در برخی از مناطق ترکیه امکان خرید زمین و خانه و ویلا برای مهاجران وجود ندارد.


برای خواندن مطالب درمورد سرمایه گذاری در ترکیه میتوانید:

سایت خرید ویلا در استانبول

یکی از بهترین روش ها برای انتخاب ویلا در استانبول، جستجوی گزینه های مختلف در سایت ها می باشد. به دلیل گرایش بسیار زیاد ایرانیان به مهاجرت ترکیه، سایت های خرید ویلا در استانبول به تعداد زیاد شروع به فعالیت کرده اند. در این سایت ها می توانید گزینه های مختلف را به همراه اطلاعات و قیمت و موقعیت جغرافیایی و غیره مشاهده کنید. نکته بسیار مهمی که لازم است در این باره به آن توجه داشت، قابلیت اعتماد سایت است.

خرید ویلا در استانبول ترکیه-artemisturkey.com

سایت خرید ویلا در استانبول لازم است چند ویژگی مهم داشته باشد که عبارتند از:

 • ارائه اطلاعات واقعی و درست به همراه تصاویر از بخش های مختلف ویلا
 • ارائه جزئیات کامل درباره متراژ، امکانات و موقعیت جغرافیایی به همراه قیمت روز
 • فراهم کردن امکان برقراری تماس تلفنی با کارشناسان و پشتیبانان سایت
 • وجود آدرس و راه های ارتباطی درست روی سایت

خرید ویلا در استانبول ترکیه-artemisturkey.com

خرید ویلا مبله در استانبول

همان طور که در طول متن نیز اشاره شد، اغلب ویلاهای استانبول بدون طراحی داخلی ارائه میشوند تا خریدار مطابق میل خود آن را بسازد. به همین دلیل گزینه هایی تحت عنوان خرید ویلا مبله در استانبول به ندرت ارائه میشود و نیاز به جستجوی زیادی دارد. ویلاهای مبله اغلب قدیمی و دست دوم هستند و حتی این امکان وجود دارد که قیمت آنها بیشتر از ویلای نوساز باشد. ویلاهای مبله بیشتر برای اجاره مورد استفاده قرار گرفته و برای خرید کمتر ارائه میشوند.

سوالات متداول خرید ویلا در استانبول ترکیه

مانند سایر نقاط دنیا، قیمت ویلا در استانبول ثابت نیست و بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین میشود.

خرید ویلا دست دوم در استانبول از دیگر گزینه هایی می باشد که اغلب افراد به دنبال آن هستند. این قبیل ویلاها برخی دارای قدمت زیادی بوده و به همین دلیل از نظر امکانات و شرایط در سطح پایین تری قرار گرفته و قیمت آنها نیز ارزان تر است.

به دلیل مشکلات بسیار زیادی که در خرید ویلا و سرمایه گذاری از این طریق برای مهاجران ایرانی در استانبول بوجود آمده است، بهتر است تمام مراحل کار زیر نظر وکیل بین المللی و مشاور انجام شود.

پیوستن به گفتگو

7 − سه =

مقایسه املاک

مقایسه