خدمات شرکت مشاورین آرتمیس

شرکت مشاورین آرتمیس با بیش از ۶ سال سابقه فعالیت در کشور ترکیه و آشنا به امور ملک، اقامت، شهروندی و قوانین حقیقی و حقوقی، آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز خود می‌باشد.

توضیحی کوتاه در رابطه با انواع خدمات شرکت مشاورین آرتمیس:

ملک؛

مشاورین آرتمیس پس از جلسه تلفنی یا حضوری با مشتری و شنیدن درخواست شما نسبت به بودجه‌ای که اعلام میفرمایید بهترین منطقه را برای شما در نظر خواهد گرفت.
برای هر مشتری ۲ الی ۳روز زمان گذاشته و از بین بیش از ۸۰ پروژه‌ای که با آنها در سرتاسر استانبول قرارداد دارد مواردی که به بودجه مشتری نزدیک باشد را به آنها نشان خواهد داد. مشتریان عزیزی که قطعا قصد خرید داشته باشند بدون شک نسبت به سلیقه خود یکی از موارد را خواهند پسندید. پس از آن ما شما را رها نکرده و تا پایان کار و گرفتن سند ملک همراه شما خواهیم بود.

 

 

شهروندی ترکیه؛

مشتریانی که قصد اخذ شهروندی یا اصطلاحا پاسپورت ترکیه را دارند بسته به بودجه و تعداد واحدهایی که بخواهند، مشاورین آرتمیس بهترین موارد را به آنها معرفی و پس از خرید واحد یا واحدها تا آخرین مرحله دریافت سند ملک یا ملکها کنار آنها خواهند بود.
پس از آن با معرفی وکیل زبده و ماهری که شرکت آرتمیس با او در زمینه اخذ شهروندی مشتریان خود همکاری می‌نماید، وکالتهای لازم را در دفترخانه‌های ترکیه به ثبت رسانده و به مشتری برای جمع آوری مدارکی که باید جهت اخذ شهروندی به وکیل ارائه شود کمک‌های لازم را می‌نماید.
ما تا آخرین روز و گرفتن شهروندی ترکیه و پس از انگشت‌نگاری جهت دریافت پاسپورت ترکیه کنار شما هستیم.

 

ثبت شرکت؛

مشاورین ما نسبت به نوع شرکتی که مشتری میخواهد به ثبت برساند تمام مدارک و کارهای مربوط به دفترخانه را انجام داده و حسابدار مورد اعتماد خود را برای انجام امور شرکت ثبتی در اختیار مشتری قرار خواهد داد. هزینه‌های گزاف برای ثبت شرکت نپردازید و با ما مشورت کنید.

 

سرمایه‌گذاری؛

مشتری پس از اعلام بودجه خود، مشاورین آرتمیس بهترین کسب و کار و فعالیت کاری ممکن را به او معرفی و تا پایان مراحل راه‌اندازی کسب و کار کنار مشتری خواهند بود.

 

هتل؛

با توجه به ارتباط شرکت آرتمیس با تیم هتلداران کشور ترکیه، ما به شما بهترین هتل ممکن به نسبت بودجه مشتری را اعلام و در تمامی مراحل کارشناسی و انتقال هتل به خریدار در کنار مشتری هستیم تا کار با سلامت کامل و بدون هیچ مشکل و خسرانی انجام شود.

 

ویلا، زمین و ساخت و ساز؛

از کارهای دیگر شرکت مشاورین آرتمیس مشاوره در زمینه خرید ویلا، زمین و نیز ساخت و ساز می‌باشد.
ما به شما برای انجام هر گونه فعالیت ملکی مشاوره درست و کاملی خواهیم داد تا از شر پرداخت هزینه‌های گزاف رهایی یابید و خرید مناسبی انجام دهید.

 

شعار شرکت مشاورین آرتمیس این است:
با ما بهترینها را تجربه کنید، چون لایق بهترینها هستید.
و این را بدانید بهترین تبلیغ برای ما مشتریانمان هستند که با رضایت کامل خود، ما را به دیگران معرفی می‌نمایند.

 

 

با من، فرشید طاهایی، مدیر شرکت مشاورین آرتمیس جهت هماهنگی و مشاوره تماس بگیرید.

۰۰۹۰۵۳۴۸۴۸۱۷۳۰

پیوستن به گفتگو

شانزده + 18 =

مقایسه املاک

مقایسه