سوالات متداول

سوالات متداول

آیا خارجی ها می توانند در ترکیه ملک بخرند؟

خارجی ها می توانند زمین و ملک را در ترکیه به نام خود خریداری کنند، مشروط بر اینکه املاک در شهرها واقع شده باشند (یعنی باید شهرداری در منطقه ای که ملک در آن است وجود داشته باشد و ملک باید در محدوده آن شهرداری یا محله واقع شود)، نه در شهرها. روستاها یا مناطق روستایی و خارج از …

آیا خرید ملک در ترکیه امن است؟

بله، امن است و در بیشتر موارد، یک سرمایه گذاری سالم در املاک و مستغلات است. با این حال، خریداران ملک باید دستورالعمل ها را دنبال کنند. ممکن است داستان های ترسناکی شنیده باشید که در آن افراد پس انداز خود را برای خرید ملک استفاده کرده اند و  آن ملک به بیش از یک نفر فروخته شده است.

مدت زمان اخذ اقامت ترکیه چقدر است؟

اداره مهاجرت دولتی در ۸۱ استان برای خارجی ها در سراسر کشور در دسترس است، با این حال انتظار قرار ملاقات، زمان پروسه و تحویل کارت شناسایی متفاوت است، در استان استانبول ۳-۴ ماه، آنکارا ۲-۳ ماه، و ۱ ماه یا کمتر در آنتالیا و شهرهای کوچکتر با جمعیت و استراحتگاه های ساحلی.

چه مدت می توانم در خارج از ترکیه با اجازه اقامت بمانم؟

۱۲۰ روز
دارندگان اجازه اقامت اکنون تنها به مدت ۱۲۰ روز از ۳۶۰ روز می توانند به خارج از ترکیه سفر کنند. اگر بیش از ۱۲۰ روز باشد، مجوزهای اقامت لغو می شود و خارجی ها باید با ویزای توریستی وارد ترکیه شوند، سپس دوباره برای اجازه اقامت جدید اقدام کنند.

آیا پاسپورت ترکیه قوی است؟

دارنده پاسپورت ترکیه می تواند بدون ویزا به ۷۲ کشور جهان سفر کند. پاسپورت ترکیه در رتبه ۳۸ جهان و هجدهم در اروپا قرار دارد و دارندگان آن می توانند به ۴۶ کشور سفر کنند که به آنها امکان ویزا در بدو ورود را می دهد.

آیا شهروندان ترکیه می توانند به آمریکا سفر کنند؟

مسافران ترکیه برای سفر به ایالات متحده برای گردشگری، ترانزیت، تجارت یا هر هدف دیگری به مجوز نیاز دارند. برای واجد شرایط ساختن یک کشور برای برنامه ESTA، دولت ایالات متحده محیط سیاسی و اقتصادی کشور عضو برنامه لغو روادید را ارزیابی می کند.

هزینه یک آپارتمان در ترکیه چقدر است؟

میانگین بازگشت سرمایه هجده سال است. بنابراین، میانگین هزینه یک آپارتمان ۲+۱ با مساحت ۱۰۰-۱۲۰ متر مربع ۲۸۰۰۰-۳۵۰۰۰ یورو است. حداقل هزینه یک آپارتمان ۲+۱ در استانبول در سال ۲۰۲۰ بسته به منطقه از ۱۲۰۰۰۰ لیر لیر (۱۴۰۰۰ یورو) تا ۵۴۵۰۰۰ لیر لیر (۶۲۰۰۰ یورو) متغیر است.

هزینه اقامت ترکیه چقدر است؟

توجه: برای مجوز بیش از یک سال، هزینه ای معادل ۱٫۳۸۶،۲۰ TL برای هر سال اخذ می شود.

هزینه های اجازه کار و اقامت برای سال ۲۰۲۲ در ترکیه:

هزینه مجوز اقامت مبلغ ۲۰۲۲
هزینه کارت اجازه اقامت ۱۶۰،۰۰ TL
هزینه ویزای یکبار ورود ۱۰۳۳,۶۰ لیر
هزینه های اجازه اقامت با توجه به کشور خارجی ها قابل تغییر است.

نتیجه اعتماد به تیم ما

مشاورین آرتمیس با فعالیت بالای 6 سال در زمینه های مختلف و تجربه بسیار بالای خود تا کنون مشتری ناراضی نداشته و در تمامی زمینه ها در کشور ترکیه یار و همدم شماست و شما را تنها نخواهد گذاشت

با ما بهترینها را تجربه کنید، چون لایق بهترینها هستید.

مقایسه املاک

مقایسه